Bevezetjük az online Istentiszteletek tartását

Kedves Testvéreim,

Az Egyházkerületünk Elnöksége kérését tolmácsolom, mely szerint “az egyházközségek 2020. november 12-től további intézkedésig szüneteltessenek minden személyes részvétellel járó egyházi alkalmat: istentiszteletet, áhítatot, gyülekezeti hitoktatást, jegyesoktatást, bibliaórát, konfirmáció-előkészítést, stb. Kérik a lelkészeket, hogy térjenek át az online istentiszteletek tartására, melyet tegyenek elérhetővé a közösségi internetes felületeken.

Ennek megfelelően, már most vasárnaptól áttérünk az online Istentiszteletek lehetőségére, ami azt jelenti, hogy a tavaszi karanténban alkalmazottakhoz hasonlóan, Istentiszteletünket videofelvételről, közvetítjük a Facebook oldalon és az egyházközségünk honlapján:  http://missziohaz.hu/

Kérek minden kedves hívünket, hogy ezen a honlapon kövessék az eddig is megjelent közvetítéseket.

Vigyázzunk egymásra,

Istennek áldása legyen mindannyiunk életében,

Léta Sándor

lelkész

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.