Felhívás a Brassóból elszármazottak felé gyülekezeti testvérkapcsolat létrehozására

Szeretettel hívom fel gyülekezetünk tagjainak a figyelmét, egy testvérgyülekezeti kapcsolat kialakítására, a Brassó Óvárosi Unitárius gyülekezettel.
Ennek érdekében szeretettel fordulok a Brassóból és környékéről elszármazott unitárius híveinkhez, akik a brassói gyülekezet tagjai is voltak (és még most is azok, valamilyen kötődésük van), hogy az április 22-én tartandó egyházközségi közgyűlésünkön, röviden számoljanak be vagy mutassák be a brassói gyülekezetet és az ott eltöltött idejüket, hogy híveink részletesebben is megismerhessék azt a gyülekezetet, amellyel testvérkapcsolatot szeretnénk létrehozni.
Ebből adódóan, várjuk azon brassói származású híveket, akik vállalják a kapcsolattartást, szervezést a  lelkésszel és presbitériumunkkal karöltve.
Mindezt az április 22-ei közgyűlésen szeretnénk véglegesíteni, a kapcsolattartót felhatalmazni.
Léta Sándor, lelkész

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.